Personi i therur me thikë në Pejë në gjendje të rëndë, dërgohet në QKUK

Mbrëmë u ther me thikë një person në qytetin e Pejës në një nga kafiteritë e këtij qyteti.


Reporteri.net mëson se bëhet fjalë Ardit Balokun. Sipas burimeve Arditi është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe nga spitali i Pejës është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Reporteri.net ka siguruar foto ku shihet se si Arditi transferohet në QKUK me ambulantë.

/Reporteri.net/..