Vrasje në Tusuz të Prizrenit

Rreth orës 19: 30 të mbrëmjes ka ndodhur një vrasje në lagjen Tusuz në Prizren.


Lajmi është dhënë nga medaat lokale. Ende nuk dihen motivet dhe as kush është viktima.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Ne do të ju mbajmë të informuar për këtë ngjarje të rëndë.