×
Zgjedhjet Lokale 2021
Zgjedhjet Lokale 2021
Kandidatët për kryetar të Prishtinës, Përparim Rama i LDK-së dhe Arben Vitia i VV-së, po zhvillojnë edhe sonte një debat pak para...
22:03 | 11 Nëntor 2021
17:11

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!