Adelina Ismaili nderon heroin Sali Çekaj

Këngëtarja Adelina Ismaili, po i shijon me familjen e saj ditët e pranverës, shkruan Reporteri.net.


Ajo vazhdon t’i mbaj të informuar fansat si për jetën personale ashtu dhe karrierën.

Së fundmi ka postuar një fotografinë rrjetet sociale, Ismaili ku tregon se ka bërë homazhe te heroi i kombit, Salih Çekaj ku ka vizituar shtatoren e tij në Deçan, teksa ka realizuar një fotografi pranë memorialit.

“Edhe sot, si dikur”, ka shkruar Adelina në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtojmë se kënga e fundit që ka lansuar ajo është “Sa 100 engjuj”, dhe ia dedikoi djalit të saj. /Reporteri.net/.