Aktorja e njohur poston foto në Instagram dhe më pas e fshinë

Aktorja Catherine Zeta-Jones edhe pse në moshën 49-vjeçare, vazhdon të duket më e bukur se kurrë, shkruan Reporteri.net.


Ajo në profilin e saj në Instagram poston shpesh foto provokuese por edhe serioze ku shfaqet me familjen e saj, bashkëshortin Michael Doglas dhe djemtë Dylan e Carys.

Por, së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet vetëm me bikini ku tregon trupin e saj. Por çuditërisht nuk ka vonuar dhe e ka fshirë.

Nuk dihet pse e ka vepruar kështu, por mund t’i jetë dukur e tepërt një foto e tillë duke ditur se vitet kanë ikur. /Reporteri.net/.