Publikohet videoklipi i shumëpritur, zbulohen momente nga dasma e Albanit dhe Miriamit

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani sjellin bashkëpunimin e radhës.


Ata janë një ndër çiftet më të dashur të estradës sonë.

E këto ditë ata kanë marrë vëmendjen e të gjithëse, duke treguar se në fillim të majit janë martuar në një ceremoni private në Maldive, shkruan Express.

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani këtë herë janë bërë bashkë për këngën me titullin ‘Duamë’.

Çifti kanë pritur që pikërisht në ditën kur Miriami po feston ditëlindje, që të publikojnë momentet nga dasma me anë të videoklipit të këngës.