Arbana shtatzënë, por kush do ta prezantojë emisionin e saj? Moderatorja shuan kureshtjen e të gjithëve

Arbana Osmani do të rikthehet në “Top Channel” me spektaklin “Dua të të bëj të lumtur” në muajin janar. Njoftimin e ka dhënë vetë ajo me një status në instagram ku rrëfen se emisioni shumë i dashur për shqiptarët do t’ju falë sërish emocione me historitë e veçanta.


Arbana ka ftuar të gjithë ata që dëshirojnë të jenë pjesë e programit që të dërgojnë historitë e tyre për ti bërë ato publike dhe për të marrë ndihmën e nevojshme nga produksioni.

Ky lajm i ka gëzuar fansat e këtij programi, të cilët mezi presin rikthimin e tij në ekran. Ndërkohë Arbana ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët e kanë pyetur nëse do ta drejtojë sërish ajo emisionin apo do të merret me bebushin.

Arbana është përgjigjur se do ta prezantojë ajo nëse gjithçka shkon mirë.