Arbenita më në fund publikon foto me të bijën

Pak ditë më parë Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë.


Lajmin e bukur e dha fillimisht modelja duke postuar foton e parë me vajzën e porsalindur dhe më vonë, Fero publikoi foton e tyre të parë si familje dhe zbuloi emrin e vogëlushes.

Çifti e ka quajtur vajzën Nina dhe sot Arbenita i ëmbëlsoi të gjithë me një foto bashkë me vajzën.

“E imja”, shkruan modelja.

Edhe Fero dje postoi një foto të adhurueshme, ku shfaqet duke e mbajtur Ninën në krahët e tij.

Reperi ka lajmëruar se ka bërë edhe një këngë për të, që pritet të publikohet këto ditë.