Arbenita tergon nëse është shtatzënë

Fero dhe Arbenita janë një ndër çiftet më të diskutuar në mediat rozë.


Disa muaj më parë, Fero dhe Arbenita u përfolën për ndarje, por më rezultoi të mos ishte e vërtetë sepse ata vazhduan me postimet romantike në rrjete sociale.

Së fundmi disa media rozë shkruanin se Arbenita është shtatzënë dhe ata janë në pritje të fëmijës së parë.

Mirëpo, kjo rezulton të jetë e pavërtetë. Ishte vetë modelja e cila ka mohuar zërat teksa është pyetur nga një fanse në foton e publikuar së fundmi me Feron.

“A je shtatzënë a?” ka pyetur dikush, teksa Arbenita është përgjigjur, “Jo”.