Arta Nitaj reagon pasi Monika tha se kosovarët shkojnë shumë në Dubai

Arta Nitaj dhe Kejvina Kthjella reagojnë pasi Monika e Big Brother tha se kosovarët shkojnë shumë në Dubai.

Sekreti i Monikës që ka vizituar Dubain ka ngjallur debat në shtëpi, mes tjerash edhe për batutën ndaj Egzonës se kosovarët e frekuentojnë shpesh këtë destinacion.

E mbi këtë, kanë reaguar një vajzë nga Kosova e një nga Shqipëria, Arta Nitaj dhe Kejvina Kthella.

Dy vajzat që rrinë goxha shumë në Dubai mesa duket nga Emiratet e Bashkuara Arabe po e ndjekin sonte spektaklin ku mes tjerash kanë ironizuar me temën.