Besnik Qaka bëhet baba për herë të dytë, zbulon gjininë dhe emrin e foshnjës

Këngëtari i njohur shqiptar ka dhënë lajmin se ai tashmë është bërë baba për herë të dytë.


Vokalisti i grupit të njohur muzikor Besnik Qaka ka dhënë një lajm mjaft të lumtur në rrjete sociale.

Ai përmes Instagramit ka postuar një fotografi ku shihet duke mbajtur në krah një foshnje të porsalindur teksa shkroi se tashmë ai është bërë baba për herë të dytë.

Besniku zbuloi përmes mbishkrimit të fotografisë se foshnja është djalë dhe se emri i tij është, Jan Qaka.

“Sot me date 09/09/21 erdhi ne jete gëzimi im i dytë, Jan Qaka, shkroi këngëtari në mbishkrimin e imazhit të ëmbël.