Big Mama publikon remake të “Akoma të du”

Këngëtarja Big Mama ka lansuar këngën e saj të re. 


Ajo e ka ripërpunuar hitin e dikurshëm të Bertan Asllanit, “Akoma të du”.

“‘Akoma të du’…. shpresoj t’ju pëlqejë ripërpunimi i këngës së Bertan Asllanit. Këngët e bukura nuk harrohen kurrë, po as Bertani”, ka shkruar Big Mama në rrjetet sociale, shkruan Reporteri.net.

Muzikën dhe orkestrimin e ka bërë Robert Bilbilov, kurse teksti është i shkruar nga Avni Qahili.

Regjinë e videoklipit e ka bërë Arian Havolli, i cili është angazhuar për xhirimet së bashku me Fidan Bajramin.