Brenda telefonit të Ritës, nxjerr fotot më të nxehta që ka bërë gjatë gjithë verës

Rita Ora ka publikuar fotografitë më të nxehta që ka realizuar gjatë pushimeve që ka bërë gjatë verës së këtij viti.


Rita ka kaluar disa ditë të bukura në Dubai, bashkë me mikeshat e saj, ku kanë festuar ditëlindjen e motrës së Ritës, Elenës.

Nga atje Rita ka sjellë mjaft postime ku është parë duke marrë rreze të diellit me bikini, shkruan Gazeta Express.

E gjatë fluturimit në aeroplan kur Rita është kthyer nga vendi arab, ajo ka gjetur shumë fotografi të saj që ka bërë gjatë verës, derisa po kalonte kohën në telefon.

Shumë nga këto foto, kryesisht në bikini, Rita ka vendosur t’i ndajë me fansat e saj.

Rita shkruan në postim: “Kurrë nuk e di pse nuk i kam postuar këto foto të kësaj vere! Jam në një fluturim 16-orësh nga Dubai në LA dhe i kam shikuar fotot dhe mendova se duhet të ndaj me ju se sa i bukur është Aman Zoe në Greqi. Kam kaluar kohën më të mirë atje dhe jam shumë e bekuar që kam njerëz të mirë dhe të pastër përreth meje. Nuk ka asgjë më të mirë se kur bën një pushim pa aktivitete…