Butrint Imeri në versionin akustik, ri-sjell para publikut hitet e tij

Butrint Imeri ka bërë një përmbledhje të projekteve të tij.


Artistët kanë qenë shumë aktiv gjatë kësaj periudhe të vështirë duke argëtuar publikun me aktivitete të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Këngëtari Butrint Imeri ka bërë një përmbledhje të hiteve të tij dhe i ka ri-sjellur ato para publikut në versionin akustik, gjë që u prit shumë mirë nga fansat.

Ai i ka bërë edhe një dhuratë adhuruesve të muzikës së tij, duke interpretuar ‘Prita’ për herë të parë edhe pse ishte punuar në fillet e karrierës së tij.