Capital T habit me veprimin ndaj Ledri Vulës: Artisti që kopjon më shumë

Capital T ka habitur me veprimin e tij ndaj Ledri Vulës.


Capital T ishte i ftuari i moderatores Luana Vjollca në emisionin “Shiko Kush Luan”.

Reperi u vendos përballë personazheve të famshëm shqiptarë në sfidën e “Paintball”.
Shumë nga përgjigjet e Capitalit kanë habitur publikun pasi edhe pse në tabelë ishin bashkëpunëtorë të tij, ai i “goditi në fytyrë” pa asnjë ndrojtje.

“Cili nga këta artistë i kopjon këngët më shumë?”, ishte një ndër pyetjet gjatë sfidës “Paintball” dhe emri që “goditi” Capitali habiti publikun dhe të ftuarit. Përgjigja e tij ishte ishte: “Ledri Vula”

Me siguri Capitali e “gjuajti“ Ledrin duke menduar se ai mund ta kuptojë që është lojë, por pritet të shohim si do reagojë bashkëpuntori i tij në HIT-in “DMP”, Ledri Vula.