Capital T ka gati këngën e re me reperin e njohur francez, publikon një pjesë të saj

Reperi kosovar i njohur si Capital T ka gati këngën e re.


Ai shquhet për bashkëpunime, e këtë radhë ka vendosur t’i bashkojë forcat me reperin e njohur francez, Moe Phoenix.

Madje artisti kosovar ka postuar në llogarinë e tij Instagram një video ku shihet duke kënduar një pjesë të këngës së re.

Teksa ka paralajmëruar që projekti muzikor do të lansohet më 1 Qershor dhe mbanë titullin “Attenzione”.

 

View this post on Instagram

 

Attenzione ? MERCYYY 01 JUNE ? @moephoenix @jumpa275 ? #summer19

A post shared by Capital T (@truekapo) on