Capital T shtron iftar në shtëpinë e të moshuarve në Suharekë

Këngëtari njihet për bamirësinë e tij edhe pse rrallë e bën publike.


Dhe, Trim Ademi dje ka vizituar shtëpinë e të moshuarve në Suharekë teksa iu ka shtruar iftar.

Ai publikoi imazhe në profilin e tij zyrtar në Instagram nga atje derisa shihet në shoqërinë e disa të moshuarve.

Capital T nuk shkroi ndonjë fjalë në mbishkrimin e postimit vetëm se ia ka vendosur dy emotikona.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Ndryshe, përveç këngëtarit edhe babai i tij, Agim Ademi njihet për vizita në shtëpinë e të moshuarve