“Dhëndri” i Kosovës e uron Vjosa Osmanin për postin e presidentes

I dashuri i Dua Lipës i është gëzuar zgjedhjes së presidentes së re.


Anwar Hadid ka publikuar një postim në storien e tij në Instagram derisa shkruan se Kosova ka zgjedhur 38 vjeçaren për presidente.

Ndryshe, Anwar ka muaj që është në lidhje dashurie me Dua Lipën dhe dyshja pothuajse shumicën e kohës e kalojnë së bashku dhe janë të pandashëm.

Anwar Hadid është vëllai i motrave modele Bella dhe Gigi Hadid.