Dhurata Dora nis punën për këngën e re në studio

Dhurata Dora ka një lajm të mirë për fansa.


Një prej artisteve më të suksesshme të inustrisë së muzikës vendore është Dhurata Dora, shkruan lajmi.net.

Dhurata është mjaft aktive në rrjete sociale dhe përmes disa postimeve në Instagram, këngëtarja ka bërë të ditur se po vjen me këngë të re.

Ajo nuk ka preferuar të japë më shumë detaje rreth këtij projekti, por zbuloi se po punon drejt një ‘hiti’ të ri.

Ne na mbetet të shihet se çfarë po përgatit kësaj radhe Dhurata, pasi suksesit të madh me “Harrom”.