DJ-të e njohur kosovarë tregojnë se a do ta merrnin vaksinën anti-COVID

Pandemia të cilën e shkakton infeksioni COVID-19 ka paralizuar gjithë botën tash e më shumë se një vit.


Si shpëtim nga coronvirusi po shihet vaksinimi, proces ky i cili ka filluar tashmë edhe në Kosovë, shkruan Reporteri.net.

E DJ-të e njohur kosovarë, DJ PM dhe DJ Dagz kanë qenë të ftuar në emisionin ‘SHOW TIME’ ku kanë folur për shumëçka nga jeta e tyre private dhe profesionale.

Ndër të tjera ata kanë treguar se a do ta marrin vaksinën anti-COVID.

Përgjigjen e tyre mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.


Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në ora 19:30 në RTV Dukagjini.
/Reporteri.net