Dje u dënua, por Fjolla Morina paraqitet me fotografi nga pushimet në Maldive

Ditën e djeshme (22 korrik 2021), Gjykata Themelore në Prishtinë i caktoi masën prej 40 ditësh paraburgim këngëtares Fjolla Morina.


Morina akuzohet për dy vepra, për trafikim me armë dhe arratisje nga vendi i paraburgimit, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net”.

Por, duket se Fjolla Morinën nuk e ndalë as kjo masë, pasi këngëtarja në llogarinë e saj në Facebook, ka publikuar një fotografi së bashku me vajzën e saj të vogël.

Morina gjithashtu në fotografinë ka cekur dhe ditën (e enjte) si dhe orën nga momenti i fotografisë, duke lënë të kuptohet se gjithçka është reale, por një gjë e tillë ende metet e paqartë.

/Reporteri.net/