Dua Lipa lyen sërish flokët, kjo është ngjyra që ka zgjedhur këtë herë

Dua Lipa njihet për eksperimentet që bën në pamjen e saj, ajo ka ndryshuar sërish stilin e flokëve, për çfarë mund të themi se nuk ka dështuar.


Në imazhet e ndara në profilin e saj në Instagram, këngëtarja prezanton stilin e ri të flokëve, ajo është kthyer në një flokëkuqe dhe kjo është mirëpritur edhe nga fansat të cilët lanë komente pozitive për këtë ndryshim.

Përndryshe, Dua është duke shijuar suksesin e albumit të fundit ‘Future Nostalgia’ me të cilën renditet në krye të toplistave botërore.

View this post on Instagram

🍓🍓🍓🍓

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on