Duda Balje ‘habitë’ të gjithë, mbulohet për muajin e Ramazanit

Deputetja e Kuvendit të Republikës së Kosovës shpesh është pjesë e mediave rozë.


Eleganca dhe bukuria e saj bie shpesh në sy, çka se e bën të komentohet jashtë mase edhe në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka postuar disa imazhe ku shihet e mbuluar, teksa ka shkruar se është bërë tashmë gati për të nisur lutjet me rastin e fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit.