E ka kuptuar se s’ka më vëmendje?! Dafina Zeqiri mundohet ta fitojë sërish me këtë video provokuese

Dafina Zeqiri, dikur ishte një prej këngëtareve më të pëlqyera të tregut muzikor vendor.


Ajo në rrjete sociale, vazhdimisht ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Por, së fundmi, Dafina ka publikuar për fansat një video mjaft provokuese në rrjetin social Instagram, me anë të së cilës po mundohet të marrë vëmendje.

E veshur me minifund dhe me ngjyra të ndezura, këngëtarja ka vënë në pah këmbët e saj. Bien në sy tatuazhet e shumta që ajo ka realizuar përgjatë trupit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on