E ‘ngujuar’ në shtëpi, Kylie Jenner thotë se është mërzitur

Kylie Jenner është një nga femrat më të ndjekura nëpër rrjetet sociale dhe konsiderohet sikur ‘mbretëresha’ e Instagramit, sa i përket numrit të ndjekësve dhe fitimeve që ka për një paraqitje që bën.


Kur e gjithë bota po përballet me virusin e rrezikshëm ‘Covid-19’, duket se edhe ajo ka marrë masat e nevojshme për tu mbrojtur nga ky rrezik, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi nga shtëpia e saj, ku ajo thotë se është e izoluar.

Madje Kylie edhe përkundër shtëpisë dhe jetës luksoze, ka thënë se është mërzitur nga izolimi në shtëpi.