E zhveshur nudo në krahët e Travis, kjo foto e Kylie Jenner po ‘çmend’ të gjithë rrjetin

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë përfolur shpesh për krizë në marrëdhënie, por lëvizjet e tyre muajt e fundit kanë mohuar çdo thashethem.


Gjatë ditëlindjes së Kylie-t ata u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin, ndërsa fotoja e realizuar së fundmi tregon se dashuria mes tyre është shumë e zjarrtë. Kylie ka publikuar në ‘Instagram’ një foto në të cilën shihet komplet e zhveshur ndërsa Travis e mbulon duke e përqafuar. “Kur Huston takon LA”, ka shkruar Kylie përkrah fotos.

Brenda pak minutave ky imazh ka marrë 1 milion pëlqime dhe me mijëra komente.

Kjo foto duket se është realizuar për kopertinën e re të revistës “Playboy” dhe pritet që të publikohet së shpejti.

Në përshkrimim e “Playboy” thuhet se vjeshta e 2019-tës i dedikohet kënaqësisë, të gjithë atyre gjërave që na japin lumturi si seksi, arti, ushqimi, muzika, udhëtimet etj. Përveçse pozon përkrah Kylie-t, Travis duket se ka dhe rolin e drejtorit kreativ në këtë fotosesion.

Kjo është vetëm fotoja e parë e zbuluar nga çifti i njohur, por me siguri dhe gjithë të tjerat do të jenë po kaq të nxehta sa kjo.