Eliza Dushku sërish shtatzënë

Aktorja shqiptare me famë ndërkombëtare, Eliza Dushku, është në pritje të fëmijës së dytë.


Lajmin e ka konfirmuar vet ajo përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ku ndau fotografi me barkun e rrumbullakosur.

Eliza dhe bashkëshorti i saj Peter, janë prindër të një djali i cili erdhi në jetë dy vjet më parë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Official Eliza Dushku (@elizadushku)