Elvana Gjata kalon fundjavën me personin më të dashur

Elvana Gjata siç duket ka lënë pas kohën e vështirë që kaloi kohët e fundit dhe tashmë i është rikthyer gëzimi dhe po vikendet po kalon me personat e saj më të dashur.


Këngëtarja nga Shqipëria, së fundmi ka postuar një fotografi në Instagram, ku tregon se këtë vikend e ka kaluar me njeriun e saj më të çmueshëm në botë, pra nënën e saj, trasnmeton Reporteri.net.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Elvana Gjata është “Tavolina e mërzisë”, këngë kjo që u mirëprit nga publiku. /Reporteri.net/.