Enca nuk i ndal pozat provokuese nga Dubai

Këngëtarja ka shkuar për pushimet atje dhe po ndanë momente të shumta në rrjete sociale.


Artistja shqiptare nuk po heziton të shfaqet edhe provokuese derisa në fokus ka linjat e saj trupore, shkruan lajmi.net.

Sapo ka publikuar fotografi në profilin e saj zyrtar në Instagram veshur me veshje të ngushtë duke shijuar jetën luksoze atje.

“Jam unë, Shejh Enca”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, këngëtarja nuk ka treguar se me kë po shijon pushimet në Dubai. Theksojmë se projekti i fundit muzikor i Encës është “Nashta”.