Era bëhet e gjallë, thotë “rrini brenda”

Këngëtarja Era Istrefi nuk ka pasur shumë paraqitje kohëve të fundit


Në disa fotografi që ajo ka postuar në Instagram Era Istrefi derisa bën thirrje që të “rrihet brenda”.

Megjithatë, në fotot e postuara Era paraqitet tepër seksi derisa thekson fytyrën e saj dhe gjoksin.

Era kishte lansuar vitin e kaluar një këngë me Nora Istrefin dhe disa bashkëpunime por që nuk ka lansuar një solo këngë që i është afruar as për se afërmi këngës “BonBon”, me të cilën Era arriti famë ndërkombëtare.