Genta Ismajli po bëhet nënë, publikohen pamje nga “baby shower” që këngëtarja ka organizuar

Genta Ismajli dhe Usta shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Ndonëse vetë artistja nuk ka bërë të ditur gjininë, por është përfolur se Genta do të bëhet nënë e binjakëve, shkruan Reporteri.net.

Tani ajo ka mbajtur edhe festën para ardhjes në jetë të fmijëve të saj, ku dhe kanë publikuar pamjet e para nga kjo festë.

Genta dhe Usta ka vite që janë në lidhje dashurie, derisa në një intervistë të dhënë kohë më parë këngëtarja zbuloi se historia e tyre ishte dashuri në shikim të parë.

Kujtojmë se lajmin për shtatzëninë, Genta Ismajli e konfirmoi vetëm disa ditë më parë, përmes një klipi të realizuar në Tiranë./Reporteri.net/