“Gjaku im”, Mozzik sjellë foto me Getinjon

Mozzik dhe Getinjo janë bërë bashkë.


Reperët e skenës shqiptare të dy shumë të dashur për publikun sonte janë bërë bashkë e kanë sjellë foto të re, shkruan lajmi.net.

Është Mozziku ai i cili postoi foton në instagramin e tij duke i vënë një mbishkrim të bukur.

“Gjaku im”, shkroi reperi teksa fotografohet me vëllaun e tij Getinjon.

Ndërkohë që nuk shpëtoi pa vëmendje as gjesti i Mozzikut, i cili ngriti gishtin e mesëm.