Habit Bora Zemani, shfaqet me taka të larta në plazh

Bora Zemani si duket kësaj here nuk ia ka qëlluar mjaft mirë me veshje.


Ajo për momentin është një nga moderatoret më të komentuara, pasi po drejton emisionin më të shikuar në Shqipëri, por edhe më gjerë “Për’puthen”.

Moderatojra vlerësohet gjithashtu edhe për stilin që ka, pasi në të shumtën e rasteve ajo shkëlqen.

Së fundi ekipi i “Përputhen” kanë organizuar një festë përmbyllëse për emisionin në fjalë dhe protagonistët kanë zgjedhur veshje shumë të bukur, por në vendin e gabuar.

Bora ka pozuar me taka në plazh, ku shihen këpucët e saj në rërë, madje kjo ka rënë edhe në syrin e komentuese që e pyesin si munde të ecje.