I kishin fshirë të gjitha fotot bashkë, Arbenita pozon sërish në krahët e Feros

Rikthehet çifti i famshëm, Arbenita pozon krahë Feros në fotot më të reja që kanë postuar në Instagram.


Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar foto së bashku me Feron.

Dyshja njëherë i kishin fshirë të gjitha imazhet bashkë dhe aty lindën dyshimet se i kanë ndarë rrugët.

Tani çifti janë rikthyer me foto bashkë dhe duken shumë të lumtur.