Jonida Vokshi mahnitë me format trupore në bikini pak pas lindjes

Jonida i ka habitur të gjithë me foton e fundit.


Prezantuesja dhe aktorja shqiptare, Jonida Vokshi, së fundmi është bërë nënë për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori Besnik Krapi, mirëpritën vajzën e tyre të cilën e pagëzuan me emrin, Emi.

Pak kohë pas lindjes ajo ka vendosur ti kalojë disa ditë pushimi në bregdetin shqiptar.

Nga atje e ka ndarë me ndjekësit një foto në të cilën tregon format trupore në bikini. Ajo ka ‘mahnitur’ të gjithë.

/Reporteri.net/