Kanë vetëm dy ditë të fejuar por i fejuari i Jennifer Lopez akuzohet për tradhëti

Ish lojtari i Major League Baseball Jose Canseco e ka akuzuar se Alex Rodriguez, i fejuari i këngëtares e aktores së famshme amerikane Jennifer Lopez, po e tradhton atë.

“Po e shihja World Of Dance dhe Jennifer Lopezin. A e di ajo se Alex Rodriguez po e tradhton atë me ish gruan time? Vajza e gjorë, ajo as që ia ka idenë kush është ai”, ka shkruar Jose vetëm një ditë pasi Jennifer Lopez e shpalli fejesën me Alex.

Megjithatë çifti nuk e ka pohuar apo demantuar lajmin ende./Reporteri.net/