“Koha fluturon…” Slevija poston një foto nga viti i kaluar me Shpatin

Selvija dhe Shpati po shijojnë romancën e tyre.


Këngëtari shqiptar Shpat Kasapi i ka dhënë fund beqarisë muajin e kaluar.

Ai është kurorëzuar me Selvije Jaon, vajzën nga Gostivari e cila është grimere me profesion.

Ajo dhe Shpati kanë qenë të ftuar në intervista mjaft shpesh kohët e fundit ku kanë rrëfyer historinë e tyre të dashurisë, e cila njëherë nisi miqësisht e më vonë përfunduan të martuar.

Selvija jo rrallë herë poston imazhe të ndryshme në instagram e shpesh edhe me Shpatin.

Ngjashëm ka vepruar edhe sot teksa ndanë një imazh të vitit të kaluar meqë rast shkruan: “Para një viti…koha fluturon…” është shprehur ajo sipër imazhit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SELVIJE JAO KASAPI (@selvije.jao)