Kush tha që Tuna nuk është në formë?

Altuna Sejdiu ka ‘pauzuar’ një kohë pas lindjes së djalit, duke mos u paraqitur shpesh në publik shkruan Indeksonline.

Pas publikimit të albumit të fundit me titull ‘Fortuna’ ajo u rikthye furishëm në skenë.

Ajo përmblodhi 7 këngë në këtë album, këngë që u pritën mjaft mire nga publiku.

E së fundmi ajo ka bërë disa paraqitje ‘të nxehta’, duke treguar format perfekte dhe gatishmërinë e saj për rikthimin në këtë sezonë verorë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on