Lëshim i madh në Game of Thrones, harrohet gota e “Starbucks” në tavolinë

Fansat e Game Of Thrones javën e kaluar ishin të zemëruar me produksionin për shkak se te “Battle of Winterfell” ata s’mund të shihnin gjë.


Epo në episodin e fundit “The Last of the Starks”, episodi i katërt me radhë i sezonit final apo sezonit të tetë, duket se fansat panë më shumë se që duhej.

Gjatë një skene ku po zhvillohej festa, ndjekësit e GOT, kanë vërejtur një gotë e cila nuk duket se i përshtatet kohës mesjetare në të cilën zhvillohet ngjarja.

Bëhet fjalë për një gotë nga kompania Starbucks.

Pavarësisht punës së madhe dhe vëmendjes tek detajet që dizajnerët e produksionit dhe ekipa e tyre bëjnë për çdo episod, duket se dikush kishte dëshirë për kafe atë ditë dhe e la gotën në tavolinën ku po qëndronte Emilia Clarke.

/Reporteri.net/