E lëshojnë në “ler” banorët e Big Brother, pas Donaldit e Beatrixës, puthje e zjarrtë edhe mes DJ PM dhe Sarës

Sonte në shtëpinë e Big Brother VIP është organizuar “dasma” e Donaldit dhe Beatrixit.

Derisa ata ishin dhëndri dhe nusja, banorët e tjerë luajtën rolin e familjarëve dhe shoqëruesve të çiftit, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Por, përveç Donaldit dhe Beatrixës, gjatë kësaj dasme të improvizuar, puthje të zjarrta pati edhe mes DJ PM dhe Sarah Berishës.

Dj PM dhe Sarah Berisha kishin dy ditë që nuk flisnin me njëri-tjetrin, derisa ajo tha se më nuk do mendoj për askënd dhe do bëjë atë që do ajo vetë.