Lora prezanton për herë të parë vajzën e saj, duken si nata me ditë

Lora Braha prezanton vajzën e saj.


Edhe Lora ndoqi rrugën e së motrës Mihrije Brahës duke shfaqur talentin e saj si këngëtare.

Lora Braha njihet për këngët solo dhe bashkëpunimet me Mihrijen, që u pëlqyen shumë, shkruan Kosovarja.

Megjithëse ishte shumë aktive në muzikë, Lora u desht të ndalte aktivitetin e saj pasi u bë nënë.

Ndërkohë ajo vazhdon të mbajë komunikimin në rrjetet sociale me publikun përmes storieve të ndryshme.

Këngëtarja së fundi prezenton vajzën e saj Elonën e cila sot ka ditëlindjen.

Për këtë ditë të veçantë, Lora ka disa fjalë për të bijën: “Urime zemër datëlindja, të uroj krejt të mirat, edhe . TË DUAM PA FUND”, shkruan ajo krahas një imazhi të bukur.