Luana Vjollca poston foto ‘të nxehta’ në bikini të kuqe

Luana Vjollca po shijon pushimet në Mykonos.


Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare ka disa ditë që ndodhet në pushime ku edhe ka ndarë imazhe të ndryshme nga atje, shkruan lajmi.net.

Duke pas parasysh stilin e Luanës padyshim që nuk munguan as pozat në të cilat provokoi dhe bëri të komentohet nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Luana u shfaq në bikini të kuqe duke pozuar ‘hot’ para pasqyrës derisa në dorë mbantë ccantën nga biznisi saj.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Kujtojmë se Luana është në lidhje me Krenar Cocajn biznismenin e njohur nga Kosova.