“Me bashkudhëtarin tim të jetës”, Shyhrete Behluli pozon e lumtur krah bashkëshortit

Shyhrete Behluli duket më e lumtur se kurrë.


Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli, është mjaft aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo me ndjekësit po ndan fotografi të ndryshme nga përditshmëria si dhe nga jeta profesionale.

Së fundmi ajo ka ndarë imazhe me ndjekësit ku shihet mjaft e lumtur me bashkëshortin e saj.

“Me bashkudhetarin tim te jetes”, shkroi Shyhretja si mbishkrimin e fotografisë së postuar.