Megi Pojano poston foto nga guaca e tualetit

Megi Pojani komentohet shumë shpesh për imazhet që poston në rrjetet sociale.

Duke qenë shumë aktive në Instagram, në shumicën e rasteve Megi nuk heziton të publikoj foto bombastike.

 Mirëpo, së fundi ka befasuar zgjedhja e saj, ajo ka pozuar e ulur në guacen e tualetit.
‘Hapni derën e banjos dhe do më shihni kështu, s’do më kapni kurrë në një moment të keq’, ka shkruar ajo në këtë postim.
Dihet që Megi Pojani është njëra ndër vajzat që nuk i ka frikë skandalet, apo sjelljet jo normale.