Melinda poston foto në bikini, fansat ia zbulojnë detajin turpërues

Reperja e njohur, Melinda Ademi krahas projekteve dhe koncerteve nuk i lë anash as fotosrsionet.


Të fundit herë ajo realizoj një të tillë në bikini, në të cilat u shfaq seksi dhe dukej tejet në formë, shkruan Indeksonline.

Edhe këtë herë Melinda solli një pikërisht nga ky set fotografish, Melinda vuri në pah belin e hollë dhe këmbët seksi, por jo gjithçka shkoj ashtu siç duhej.

Menjëherë pas publikimit të imazhit ajo mori komente të shumta në të cilën akuzohej për përdorim të ‘photoshop-it’.

Për të lexuar këto komente mjafton të shkoni tek postimi i saj i fundit në ‘Instagram’.

Ndërsa, reperja nuk ka bërë asnjë reaguar ndaj këtyre akuzave.