Meshkujt janë të padobishëm derisa të bëhen 33 vjeç, thotë Jennifer Lopez

Jennifer Lopez zbulon këshillat më të mira të takimeve dhe lidhjeve të dashurisë, derisa ndihmon një të huaj që bën këto gjëra për herë të parë.

Jennifer Lopez njihet për disa lidhje, kështu që ka kuptiim që këngëtarja të ofrojë këshillën e marrëdhënieve që ajo ka mësuar gjatë këtyre viteve, shkruan DailyMail.

Në një video, 48-vjeçarja i tregon një gruaje me emrin Brook Ansley se çfarë duhet të shikohet për një lidhje.

“Djemtë, derisa të bëhen 33-vjeç janë me të vërtetë të padobishëm”, tha këngëtarja, ndërsa e këshilloi Brook, e cila tha se së fundi kishte filluar një lidhje.

JLo ka përjetuar vështirësi me lidhje, por tani është e lumtur krah ish-bejsbollistit, Alex Rodriguez, 42 vjeç, me të cilin filloi lidhjen më 2017.