Mësohet vendi ku po kalon muajin e mjaltit prezantuesja kosovare

Javën që lamë pas, prezantuesja kosovare Genta Cana i dha fund beqarisë.


Genta kurorëzoi dashurinë me Nolin në një nga hotelet e kryeqytetit me 300 të ftuar.

Në fustanin e nusërisë, ajo u duk përrallore, teksa tashmë ka nisur edhe muajin e mjaltit.

Ajo dhe bashkëshorti i saj kanë zgjedhur si destinacionin Turqinë ku kanë ndaluar në Stamboll.

Ndryshe çifti është në pritje të fëmijës së parë dhe shumë shpejtë do të bëhen prindër.