Modelja e njohur provokon si asnjëherë më parë

Modelja e njohur, Demi Rose, ka provouar si asnjëherë më parë me selfien e publikuar në Instastory.


Ajo shfaqet me bikini në dhomë të gjumit dhe suket tejet seksi derisa tregon linjat perfekte trupore, shkruan lajmi.net.

Demi njihet për provokime të vazhdueshme në bikini andaj komentohet e ndiqet nga një numër i madh i ndjerëzve