Morena nuk mbushet mend, bën gjestin e pahijshëm ndaj ish të dashurit

Morena Taraku duket se nuk harron që ta provokojë ish të dashurin e saj dhe të dërgojë mesazhe interesante me të.


Morena Taraku, këngëtarja dhe bukuroshja kosovare e cila këtë vit më shumë është duke e kaluar jashtë Kosovës së brenda saj, nuk ka të ndalur me provokime të ndryshme.

Ajo në një postim në rrjetet sociale ka dërguar një mesazh të qartë për një të dashur që duket se i kishte thënë asaj se “kur të ndahet nga ai, ëndrrat e saj do të përfundonin”.

 

View this post on Instagram

 

I remember when my X told me, you’re never gonna touch your dreams ?? #onmywaytothemusicawardsbitch ?

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

“Me kujtohet kur ish i dashuri me tha që ju nuk do ti arrini kurrë ëndrrat e juaja. Rrugës për një çmim në muzikë”, ka shkruar ajo derisa shihet në një veturë dhe dërgon gishtin e mesëm.

Besohet se pos aktiviteteve të saj si modele në Stamboll, Morena pritet që të sjell edhe një këngë të re që ajo e ka prodhuar në Amsterdam./Reporteri.net/