Mozzik bën reagimin e parë lidhur me Loredana Zefin

Mozzik ka reaguar lidhur me Loredanën.


Ditë më parë Mozzik dhe Loredana kanë qenë ndër emrat më të komentuar në media e publik.

Kjo për shkak se dyshohej për një ndarje të mundshme mes tyre, e dyshimet u shtuan kur Mozzik nuk e uroj për ditëlindje e as nuk u pa i pranishëm në festë, shkruan lajmi.net.

Mirëpo as njëri e as tjetri nuk kanë folur lidhur me këtë fakt. E reagimin e parë lidhur me Loredanën e ka bërë tani Mozzik ku i ka publikuar disa imazhe lidhur me një projekt të ri të saj.

Derisa Loredana punon për këngë të reja, Mozzik qëndron në prapaskenë.